Hoeveel kun je van je inkomen is het verstandigst om te verhypotheken?
Ik heb begrepen dat banken als vuistregel een percentage aanhouden van je loon, maar hoeveel is dat pct en is dat van bruto of netto loon?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Hypotheken. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb begrepen dat banken als vuistregel een percentage aanhouden van je loon, maar hoeveel is dat pct en is dat van bruto of netto loon?
Hypotheek loopt nu nog 7 jaar tegen 4%.Kan hem middelen tegen 3% bij ING
Staat vast op deposito
Ik wil notarissen vergelijken, de situatie is als volgt:
- nu geld geleend bij ouders (niet notarieel vastgelegd).
- komende weken we de hypotheek oversluiten naar een hypotheekverstrekker.
- We blijven in hetzelfde koophuis wonen.
- We zijn getrouwd in gemeenschap van goederen.
Vergelijkingssites (zoals degoedkoopstenotaris[.]nl) geven zoveel opties dat ik niet weet wat voor deze specifieke situatie van toepassing is.
De Oversluit akte? Maar ik zit nu niet bij een 'officiële hypotheekverstrekker'
Ik en mijn man zijn in gemeenschap van goederen getrouwd. Mijn man is van plan iemand te zoeken die zich voor gaat doen als mij en daarmee naar de notaris en de bank te gaan om onze huizen te verkopen. Wat moet ik doen om dit te voorkomen?
Toegevoegd na 22 minuten:
Ik ben van plan deze 2 dingen te doen:
1. Een afspraak maken met de hypotheek adviseur van mijn bank en hun laten noteren dat onze huizen zonder officiële scheidingsakte niet verkocht mag worden.
2. Naar het gemeentehuis toe om hun om hulp te vragen.
P. S. We hebben er al over gepraat en we komen er niet uit, dus dat is geen oplossing. Als iemand een tip heeft met wat ik het beste kan doen nu dan hoor ik het heel graag.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing