Is er een wettelijke termijn van het ontvangen van factuur over geleverde diensten?

Wij als vereniging wachten op facturen vanaf 2013 (zaal huur 1 x per maand). na herhaaldelijk verzoek om deze te verzenden.
Hoe nu te handelen ( geen slapende honden wakker maken)

Weet jij het antwoord?

/2500

Goedendag, de verhuurder kan alsnog deze factuur verzenden. Artikel 3:306 BW: http://wetten.overheid.nl/BWBR0005291/2016-07-01#Boek3_Titeldeel11_Artikel306 - standaard is de verjaringstermijn 20 jaar; - bij diensten is die verjaringstermijn 5 jaar. Facturen opstellen met een datum in het verleden (antidateren) mag echter niet, dat is valsheid in geschrifte. Dus als ik u was, zou ik het afwachten en het onderbrengen in een reserve.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100