Hoe krijg je dieselgeur uit kleding?
Ik heb diesel over mijn kleding heen gekregen en heb de kleding gewassen bij een wasserette, maar ik ruik nog steeds diesel. Hoe krijg ik de geur eruit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb diesel over mijn kleding heen gekregen en heb de kleding gewassen bij een wasserette, maar ik ruik nog steeds diesel. Hoe krijg ik de geur eruit?
Ik heb veel ramen opgedeeld in grotere en kleinere ruiten. Daarvoor ligt een strook met allemaal struiken en planten. Ik moet dan steeds een huishoudtrap in de moeder zetten met kans op wegzakken van de trap. Evenwijdig aan deze strook ligt ons tuinpad. Nu wil ik daar staande de ramen doen. Zijn er systemen waarmee ik dus eigenlijk van een paar meter afstand goed druk kan zetten om ze schoon te krijgen?
Bij het borstelen van de hond wil ik de haren verwijderen uit de borstel en/of kam, maar deze blijven altijd aan mijn handen hangen en na lang schudden vallen ze eraf, ook met latexhandschoenen blijven ze hangen, iemand een oplossing hiervoor zodat ze snel van je handen afvallen?
Kan ik beter dweilen met alleen kokend heet water of koud water maar met een sopje erin?
Mijn uitwerpselen zijn zo groot dat ze regelmatig blijven vastzitten in de wc. Is er een middeltje waarmee ik de drollen snel op kan laten lossen, zonder het milieu te verontreinigen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing