waar kon ik een schakelklok kopen voor een edy d5200 wasdroger?
geen uitleg
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
geen uitleg
ik heb een antieke houten kast van iemand overgenomen. diegene was geen fan van schoonmaken en een ketting roker.
de kast is gevlekt en stinkt naar nicotine.
wat moet ik doen? ik ben geneigd hem met flink wat heetwater en veel schoonmaak middel helemaal uit te soppen.
Toegevoegd na 1 minuut:
en na het uitsoppen met hout olie in smeren.
Ik ben nog nooit in een wassalon geweest en weet dus niet wat de normale prijzen zijn. Weet iemand hoeveel het kost om één jeansbroek te (laten) wassen en drogen?
Ik heb een aantal kledingstukken van mijn vriend die onprettig ruiken. Reden is vetluis enkele tijd terug in zijn wasmachine, maar ook zijn toch wel sterke geur.
Plus het feit dat hij zijn kledij erg lang wil dragen, ik kan hem er niet toe brengen geregeld zijn T-shirt in de was te gooien want "zijn moeder en ex-vrouw vroegen dit ook niet".
De combinatie van vetluis en oud zweet geeft een weeë geur aan de was, die ik er op geen enkele manier uit krijg : weken in soda, weken in azijn etc (allemaal tips die ik hier op deze site vond) helpen niet.
Plus vindt hij het enorm kleinerend dat ik zijn kledij laat weken. Want hij zelf ruikt helemaal niets, wat ook door zijn moeder en kinderen bevestigd wordt, dus ik word zo wat verdacht van hallucinaties :-). Maar ze ruiken bv. ook niet als de broodjes in de oven van moeder aanbranden (behalve als ze bijna zwart zijn), vandaar allicht.
Ik was de kledij ook op 60°, ook iets wat op gelijkaardige vragen wordt aangeraden en in zoverre het mag voor de stof uiteraard (gelukkig is het vooral katoen). Maar ook dat geeft geen soelaas. Koken kan natuurlijk niet.
Nu heb ik een sterk geurende wasverzachter gekocht met "geurparels die vrijkomen tijdens het wassen". Gevolg : de oude geur wordt heel lichtjes aangevuld met lavendelgeur, maar je blijft hem ruiken. Is er een wasmiddel dat ook inwerkt op de geur en dat echt helpt? Of een ander paardenmiddel dat ik in de wasmachine kan doen (zonder dat het opvalt dus...)?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing