Is het verstandig om meerdere latex handschoenen thuis te gebruiken ivm hygiene? Want was over de wegwerp niet erg tevreden.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Mijn vulpen heeft last van verstoppingen, hoe kan ik hem op een verstandige en veilige manier schoonmaken, zonder de pen te beschadigen?
alle tips en ideeën zijn welkom
Toegevoegd na 22 uur:
ik lees allerlei antwoorden, maar welk middel om de pen te reinigen lost de inkt theoretisch gezien het best op, zonder de pen te beschadigen?
Ik heb net een fles kapot laten vallen en de helft is op een vest terechtgekomen, deze wil ik nu in de was doen maar ik ben dat de parfumlucht er nog niet helemaal uit gaat.
Heb jij de gouden tip voor me want het is een heel oud flesje waar een zure geur aan zit.
Onze stoffen bank heeft een speciale strucuur als bekleding. Het is een geweven stof. Normaal gesproken licht grijs met een zwarte draad. Nu smerig van het gebruik de afgelopen jaren.
Ik lees veel over een leren bank die je moeilijk schoon krijgt, de reacties daarop kan ik helaas niet toepassen op onze bank.
Wij willen graag de oorspronkelijke kleur weer terug. Bankreiniging via een bedrijf kan wel, maar is erg duur. Liever niet dus.
De bekleding kan er niet vanaf en boenen met een borstel en HG reiniging werkt niet maar leverd schade op.
Heeft iemand ideeen?
Ik was een beetje onhandig, want ik zag dat mijn plastic koptelefoon stuk was, dus ik wilde aan elkaar lijmen, maar ik kan de stand nu niet meer verstellen en past die niet meer op mijn hoofd. (lekker handig)
hoe verwijder je dit het best/makkelijkst ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing