Hoe krijg ik een watervlek uit mijn leren schoen?
Ze zijn cobalt blauw, in die kleur is geen schoenpoets te krijgen..
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ze zijn cobalt blauw, in die kleur is geen schoenpoets te krijgen..
LEES DIT EERST:
Ik heb een héél klein beetje smetvrees, maar toch. Ik houdt altijd vanalles onder de hete kraan omdat ik denk dat dan alle bacterien die erop zitten dood gaan. Deze voorwerpen kunnen vanalles zijn. Soms een pincet, een vaatdoekje, nagelschaar, toetenbord knopjes weet ik het allemaal.
Dan leg ik het voorwerp in de gootsteen en draai de warme knop volluit, zodat de stoom eraf komt en ik het water niet meer kan aanraken.
Ook als ik onder de douche sta, draai ik de kraan op z'n heetst, zodat de stoom eraf komt en ga ik soms met de douchekop hele douche rond, de douchetegels, de douchevloer, de douche zelf, en alle kieren hoeken waar zich iets kan ophopen.
Gaan hierdoor alle bacteriën dood of is hier domweg sprake van waterverspilling? Ik wil het hier niet hebben over schoonmaakmiddelen.
Mijn vraag is dus of heet water, en de manier hoe ik hiermee om ga, bacterien doodt.
Toegevoegd na 10 minuten:
Het hoeft niet per se 100% steriel, maar gewoon dat de meeste bacterien dood en weg zijn.
Ik kan het nergens meer krijgen. Bestaat het nog of is er een alternatief?
als chronisch zieke heb ik jarenlang hulp gekregen via een organisatie maar die heeft de prijs vervijfvoudigd dus moet ik op zoek naar een "prive" huishoudelijke hulp maar moet je die verzekeren, kan je de kosten van de belasting aftrekken en waar moet ik allemaal aan denken
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing