Ik heb een jas van varkensleer gekocht maar vindt deze niet erg fris ruiken,heb spul gehaald om geurtjes te verwijderen ,helpt niet,dus HELP ??
heb al een spuitbus van HG voor het verwijderen van luchtjes uit textiel,maar het helpt niet
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
heb al een spuitbus van HG voor het verwijderen van luchtjes uit textiel,maar het helpt niet
Ik doe dit jaar de was op school voor de kookclub.
De kookschorten gaan in één keer in de was, maar
helaas gaan ze erg in de knoop.
Wat zou een goede manier zijn om ze niet zo in de knoop
te laten gaan?
Er is geen tijd om ze apart te wassen.
De schilder gaat komen, steiger staat voor de gevel, dus dacht ik de trespa gevelplaat even te reinigen.
Deed dit met vocht-schimmel reiniger van hagasan. Ziet er nu dus helemaal niet meer uit! HELP!!! Hoe kan ik dit nog goedmaken?
Ik heb behoorlijk wat last van schimmel in de badkamer. Ik vind het zowiezo al eng om weg te halen, de een zegt dat het niet zoveel kwaad kan, de ander voorspelt dodelijke longontsteking dus ja. Nu las ik een tip om onverdunde dunne bleek middels een plantenspuit op de aangedane plaatsen te spuiten, het in te laten weken en dan af te spoelen. Volgens deze persoon zou het dan als sneeuw voor de zon verdwijnen (tijdelijk uiteraard).
Ik heb tot 1.70 tegeltjes, dat lijkt me verder geen probleem, daarboven zit een muur met grof stucwerk die ik tijden geleden eens knalroze heb geverft met muurverf van de hema (goedkope). Nu vraa ik me dus af of ik daar zomaar dunne bleek op kan spuiten of dat er dan giftige stoffen vrij gaan komen. Ik weet namelijk niet wat er in die muurverf zit en mijn scheikunde lessen zijn zo lang geleden dat ik me daar ook weinig van herinner.
Kan iemand me misschien vertellen hoe dit zit? Ik heb 3 katten en ik kan al slecht tegen chloor dus ik wil geen risico's nemen.
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing