Wat zijn dit voor stroken onder de daklijst van een huis?
Zie de foto. Wat is dit en waarvoor dient het?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
Zie de foto. Wat is dit en waarvoor dient het?
Ik heb op balkon glade geelachtige tegels kan ik de hele tegelvloer verven ?
Wij hebben jaren geleden het broodmes op de foto gekocht in Frankrijk. De “normale” kartelkant snappen we. Maar we vragen ons al lang af waar die andere kant nou voor is. We hebben wel wat mogelijkheden bedacht, maar eigenlijk waren al die opties makkelijker met de normale kartelkant. Wie helpt ons?
Ik heb gisteren een karaf kristallen karaf gekocht bij een kringloopwinkel. Ik merk nu dat er een soort witte aanslag aan de binnenkant van de karaf zit. Weet iemand hoe ik dit weg krijg? Ik heb geprobeerd met een mix van azijn, warm water, afwasmiddel, rijst. Ik heb goed geschud maar ik zag geen resultaat. Heeft iemand een oplossing? Of is dit niet weg te krijgen?
Onze huis is 2 hoog met plat dak. Wij wonen aan het eind van een rijtje. Links sluit ons huis op de begane grond aan op de garage van de buren, boven de garage zit niets. Met deze bloedhitte ben ik zoals velen aan het kijken of een airco mogelijk is. Nu zou het voor ons natuurlijk ideaal zijn als de buitenunit van de airco boven de garage van de buren zou hangen. Echter de buitenmuur van onze woning is de erfgrens dus zijn onze buren dan formeel eigenaar van onze buitenmuur?
Met andere woorden, mogen wij een buitenunit monteren aan onze (gezamenlijke?) buitenmuur boven de garage van de buren?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing