ik heb een zeer ongelijk grasveld nu wil ik dat graag egaliseren kan ik hier zand over heen doen en komt dan het gras er weer door heen ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb een paar sneakers waarvan het kunststof laagje een beetje los lijkt te laten Hoe kan ik dat herstellen?
Toegevoegd na 9 minuten:
Zie ook de foto. Ik neem althans aan dat het kunststof is en "sneakers" is misschien niet de juiste benaming. Het is een heel dun verflaagje o.i.d. dat afbladdert en de schoenen zijn op zich nog prima zeker om een beetje af te dragen. Is het mogelijk dat laagje wat minder opvallend te maken met bijvoorbeeld een stift, een of andere vloeibare schoenpoets o.i.d.?
Ik vroeg me af hoe je tiny house schrijft. is het met een hoofdletter: Tiny House. of kleine letters? is het: het tiny house of de tiny house? ik zie nergens een goed antwoord :(
Ik heb al ontlucht. Komt alleen water uit de kachels, geen lucht. Heb de ketel bijgevuld. Tot 1.9 bar...nu nog maar 1.7 bar. En een aantal radiatoren doen het niet of slecht.
De thermostaat in de woonkamer zegt 22° maar dat klopt niet. Gewone thermometer zegt 19°
Zet ik de thermostaat op 30° slaat de ketel aan en gaat hij stoken. Maar hij krijgt de woonkamer niet warm omdat 2 van de 3 radiatoren het slecht doen...worden lauw...en boven ga je dood van de hitte.
Warm water werkt gewoon naar behoren.
Nu vraag ik mij af of ik daarvoor ook de onderhoudsmonteur kan bellen. Ik heb nooit een eigen ketel gehad. Hiervoor had ik blokverwarming en als je problemen had stuurde de VVE iemand langs.
Hallo zoals je kunt lezen luid de vraag:hoe kan ik een gat boren in een glazen vaas zonder boor? want ik heb een hele tijd terug twee glazen vaasjes gekocht voor een goedkope spotprijs met als doel om daar twee bongs van te maken, maar ik heb helaas geen glas boor wel een steen,metaal en hout boor maar ik zou niet weten of dat werkt, ik was toen ook al bij een doe het zelf zaak geweest in de buurt maar het zou mij dan 25 euro kosten om een gat te boren en toen had ik de tweede gat wat erin moet nog niet genoemd maar dat zou dan ook geld kosten dus nu vroeg ik mij af of er misschien nog een andere manier is om een gat te maken. een bong maken van een plastic flesje is makkelijk en ook zo gedaan maar ik denk niet dat ik zomaar een gat kan branden in het glas met mij torch aansteker maar zeker zeggen doe ik niet omdat ik dat nog niet geprobeerd hebt. dus wie kan mij van wat advies voorzien, het liefst wil ik het voor zo min mogelijk veel geld doen. ik loop liever zelf wat te hanessen dan dat ik het door zo'n dure bouwmarkt laat doen.
alvast bedankt voor de reacties :)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing