Is mijn treurkatje/wilg dood?
Er zitten nu nog steeds geen knoppen aan de boom ook niet gezeten dit jaar. De bladeren zijn er vorig jaar ook niet goed afgevallen. En de takken breken heel snel hij lijkt ook geen vocht meer te hebben.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
Er zitten nu nog steeds geen knoppen aan de boom ook niet gezeten dit jaar. De bladeren zijn er vorig jaar ook niet goed afgevallen. En de takken breken heel snel hij lijkt ook geen vocht meer te hebben.
ik heb 3 rotan stoelen zeer goedkoop kunnen aankopen maar de stof zit vol vlekken omdat het een nogal lichte kleur is.
herstofferen komt nogal duur uit (350 euro zonder Btw en vervoer voor de 3) vind ik en het zijn "maar" keukenstoelen.
ik dacht eraan om de rotan af te plakken en de stof met donkere textielverf te verven maar moet die verf dan niet meer gefixeerd worden achteraf zodat hij niet afgaat wanneer men erop zit?
heeft iemand daar ervaring mee?
Op het moment worden al mijn plantenbakken met elkaar verbonden door spinrag. Oktober/november is echt de spinnentijd - waarom is er nu (mei) ook zoveel spinrag?
Op dit moment woon ik in een klein appartementje in Utrecht. Daarbij heb ik een balkon/dakterras van ca. 15m2 bovenop het appartementje van mijn onderburen. Echter, mijn onderburen hebben een 'vochtprobleem' in hun badkamer, recht onder mijn dakterras, omdat er geen mogelijkheid tot ventileren is. Beide appartementen zijn van dezelfde verhuurder.
De verhuurder en een aannemer kwam kort geleden het probleem inspecteren en kwam met twee mogelijke oplossingen.
1. Een horizontale ventilatiepijp/kapje aan de zijkant van het pand naar buiten (steekt dan wel iets de tuin in van de buren (niet van dezelfde verhuurder).
2. Een verticale ventilatiepijp/schacht door mijn dakterras heen.
Mijn vraag gaat over de tweede mogelijke oplossing van de verhuurder. In hoeverre mag hij besluiten om zoiets door mijn dakterras heen aan te leggen? Wat zijn mijn rechten als huurder? Of valt dit onder noodzakelijk onderhoud of zoiets? Ik voel er weinig voor om een stuk dakterras af te moeten staan voor zo'n constructie.
(in de bijgevoegde afbeelding zie je de doorsnede van ons huis. De badkamer heeft ook een buitenmuur, maar die is dus aangrenzend aan iemand anders zijn tuin)
Groet,
Tom
Mijn tuin wordt overwoekerd door blue bells of wilde hyacint.
Ik probeer ze uit te trekken maar er is geen beginnen aan. Soms komen de bolletjes mee maar meestal niet. Is er misschien een middel tegen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing