Ik had een zwarte stoffen bank en deze is afgegaan op mijn behangpapier met wat kan ik deze streep verwijderen(vinylpapier)?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
Welke stappen zijn er nodig om de kamers van een huurappartement in bijvoorbeeld Amsterdam wat jij huurt, te verhuren (zodat je huur er sowieso van betaald kan worden + een eerlijke winst)?
Wie o wie is meer technisch dan mij? Klopt het dat de vaatwassers van IKEA extra hoog zijn?
Toegevoegd na 28 seconden:
Miele dus.. ipv Mieke
Hallo,Dit situatie is als volgt:Mijn ouders hebben een huis met een woz waarde van 4 ton. Hypotheek die op moment nog openstaat is 315.000. Ik wil later graag gaan wonen in dit huis. Op dit moment verdien ik te weinig om het huis over te nemen. Ik ben enigskind. Stel dat ik over 10 jaar het huis wil overnemen dat staat er nog ong. €157.000,00 hypotheek open. Ik moet bij een overname natuurlijk 10 en 20 % procent belasting betalen maar mag ik dan ook de resterende hypotheek overnemen? Mijn ouders willen niks aan mij verdienen. De reeds afbetaalde hypotheek is een schenking van hun. De resterende hypotheek moet ik dan wel overnemen. Kan dit zomaar?
Ik probeer een foto toe te voegen.....
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing