Hoe maken we onze convectoren schoon?
Door de scherpe lamellen werken borstels niet. Even met een stofzuiger is niet voldoende. Er blijft veel vuil op de lamellen en de buis zitten en dat werkt isolerend.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
Door de scherpe lamellen werken borstels niet. Even met een stofzuiger is niet voldoende. Er blijft veel vuil op de lamellen en de buis zitten en dat werkt isolerend.
http://www.homemadefoodjunkie.com/diy-pallet-bed/ dit bed leek mij supermooi, maar nu vroeg ik mij af of ik hier wel op kan slapen zonder last van mijn rug te krijgen. Kan iemand mij hiermee helpen?
Het gaat om de aankoop van een woning waarbij koper offerte opvraagt bij de gemeente voor de omzetting erfpacht naar eigendom.
zaterdag heel veel soort dennenappeltjes waar geel poeder uitvalt in vijver gevallen.gelijk eruitgevist en pomp aan.nu 2 dagen later 4 vissen dood.is niets aan de vissen te zien.kan dit van die boom zijn
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing