Waarom zou ik wasverzachters moeten gebruiken?
Vroeger waren er geen wasverzachters. Is het nu ineens wel nodig? Of kan ik het ook best zonder?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
Vroeger waren er geen wasverzachters. Is het nu ineens wel nodig? Of kan ik het ook best zonder?
Qua verven, kitten.
We worden de eerste bewoners.
De driezits bank heeft losse zitkussens die nog prima zijn, maar het gedeelte eronder (veren en banden) is doorgezakt. Ik heb als test een plaat multiplex 8 mm dik onder de zitkussens gelegd. Hij zit nu al een stuk beter, maar iets te hard. Hebben jullie tips voor een ander (niet te dik) materiaal dat wat minder hard aanvoelt en toch extra stevigheid biedt?
Ik heb 2 watermeloenen in de moestuin en ik ben van plan ze volgend weekend te serveren. Nu met de koude periode twijfel ik of ik ze moet laten zitten, of plukken en thuis laten narijpen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing