Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Als je een behandeld synthetisch dekbed van Zenzo Onyx van Polydaun wast of stoomt, gaat dan de werking tegen stofmijt etc verloren?

Ik had een vraag al gesteld over dit dekbed. Alleen roept dat weer andere vragen op. Het is nieuw en stinkt naar chemische lucht, chloor achtig. Na een week buiten hangen is het niet weg. Nou kunnen we m laten wassen en stomen zodat (hopenlijk) die vieze indringende lucht er uit gaat maar werkt het antibacteriële dan nog wel? En het is met een koelsysteem ook. Tegen overmatig zweten en warmte. Het is een dekbed Zenzo Onyx van Polydaun. Tast het reinigen de werking van de temperatuur ook aan of niet? We krijgen twijfels over eventueel terug brengen naar de winkel.

Toegevoegd na 45 minuten:
Het is met het Outlast systeem, dat was ik vergeten te melden.

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

Is een huis van 235m2 wekelijks schoon te houden/maken in 3 uurtjes?

Ik ben 54 jaar en wil een paar uurtjes werken voor wat extra's. Nu kan ik een huis schoonmaken met 7 slaapkamers, een hele grote woonkamer en een woonkeuken. Twee badkamers, twee toiletten, 2 gangen en een bijkeuken. Ze hebben 3 kinderen, een hond en een kat. Nu is het voorstel dat ik het gehele huis wekelijks schoonmaak in 3 uur (12,50 per uur). Daarnaast wordt 6 weken vakantie doorbetaald. De vloeren moeten (naast gezogen) ook allemaal gedweild worden. Is dit te doen?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Wonen

heb ik een vergunning nodig voor een veranda?

Goedenavond,
Ik kom er niet uit, en aangezien ik vooral werk op momenten dat het gemeentehuis open is voor dergelijke vragen, probeer ik het even hier.
Op online formulieren lukt het ook niet.

In mijn tuin staat tegen de garage een pergola (4x4meter). Hier zou ik graag een veranda van maken, dus er een dak op maken.
Heb ik hiervoor een vergunning nodig?

De pergola grenst aan mijn eigen garage en aan het erf van de buren (helemaal op mijn grond)
Ik woon in de gemeente Ede.

Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Wonen
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing