Hoe krijg je die vreemde geur van een nieuwe leren tas weg?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik 's morgens opsta heb ik mooie pijpenkrullen van mezelf, maar zodra ik de borstel erdoorheen haal zijn het niet meer zulke mooie krullen, maar is het meer een beetje slag in mijn haar. Ik heb lang haar. Hoe kan ik het beste mijn krullen behouden en toch nog mijn haar kammen?
Ik zoek een goede winterjas (niet te dik), het liefst een beetje casual en een klein beetje net. Geen glinsterend jasje met een bontkraagje dus. Als het uitmaakt: ik zit in 5 vwo (dan weet je even de leeftijd en de mode een beetje)
ik ben op het internet aan het kijken voor schoenen en bij degene die ik wil staat dat hij in maat 11 en 12 leverbaar is wat zijn dat voor maten?
Mijn 2e teentje van links is al erg lang gespleten, is erg lastig, stoten, knippen, scheuren. Kan hier iets aan gedaan worden?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing