Waar verkopen ze stoere maar toch goedkope broeken voor een 16 jarige?
Ik zoek eigenlijk broeken rond de 20 30 40 euro die er wel een beetje stoer uitzien. Ik heb het over spijkerbroeken. Snapt iemand mijn vraag?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zoek eigenlijk broeken rond de 20 30 40 euro die er wel een beetje stoer uitzien. Ik heb het over spijkerbroeken. Snapt iemand mijn vraag?
Want er staat 150 euro op ( die bruine met rood/groene strepen)
Het is bedoeld voor een kostuum waar we verkleed gaan als strijders uit de oudheid. Deze lopen rond in ontbloot bovenlichaam, die ook gespierd zijn. Nu is niet iedereen even gespierd:), dus zoeken we shirts die dat wel zo kunnen laten lijken.
ik wil graag een winterjas van de coolcat zien op internet.
Het is een soort nickelson winterjas. Zwart, Glimmend, Bontkraag en twee van die balletjes aan touwtjes. Nu is dus mijn vraag of er ergens een site is met alle winterjassen van de coolcat. en anders of iemand weet welke jas ik bedoel en daar een site voor kan geven..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing