Waarom krijg je van anti-transpirante deodorant witte vlekken in kleding en van gewone niet?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Ik heb erg veel littekens op me lichaam. 5 hele grote brede op me rug en op me buik. Nergens zie je een foto van een vrouw met veel littekens.Terwijl het toch niets erg is en ik denk bijna iedereen wel een litteken heb. Ik ben een jonge meid van 20 & vind dat dit gezien mag worden. En ben benieuwd of daar iets voor is om daarvoor te poseren
Bestaat het ? Werkt het ? Wat kost het ? Waar is het te krijgen ? Iemand ervaring ermee ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing