doet het heel veel pijn bij t zetten van een tunnel (piercing) en kun je het ook zelf doen zo ja hoe?
en wie heeft een tunnel van 4/5 mm? stuur me dan een privébericht met een foto als je wil
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
en wie heeft een tunnel van 4/5 mm? stuur me dan een privébericht met een foto als je wil
Ik ben gezegend met (in mijn ogen) heel mooi, gezond en lang haar (ik wil niet arrogant klinken, want er zijn ook dingen waar ik niet tevreden over ben).
Ik vind het leuk om er veel dingen mee te doen. Zo vlecht ik het soms in, maak ik een staart toupeer ik het en maak er een knot van etc.
Mijn vraag aan jullie is of jullie nog meer leuke tips hebben om met mijn haar te doen. Hebben jullie leuke links? En het liefst waar alles stap voor stap wordt uitgelegd want de handigste ben ik niet.
Mijn haar is overigens op een lengte. Behalve nog een kleine overblijfsel van mijn pony. Ik wil er niet in knippen en moderne kapsels hoef ik ook niet! : )
Alvast bedankt!
Toegevoegd na 7 minuten:
O ja, ik heb stijl haar.
Op de foto in mijn avatar heb ik de vorige dag de hele dag met 2 invlechten ingelopen en toen kreeg ik dat kruleffect :-)
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing