Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Garantie, Retourneren & Voorwaarden. Vragen over mode, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wanneer krijg ik mijn geld terug van een bij Amazon geannuleerde bestelling?

Heb bestelling geplaatst en betaald via iDeal kan nu niks terug vinden over terug betalen en omdat ik bestelling heb geannuleerd zijn die gegevens ook weg, en na 8 dagen heb ik dus nog me geld niet, had 23 nov besteld en zou 25 nov bezorgd worden, die zelfde dag 1 uur na betaling geannuleerd!

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden

Wat doet een supermarkt met ingeleverde statiegeldloze flessen?

Ik heb laatst bij de AH een paar flessen ingeleverd, en daar statiegeld voor ontvangen... maar er zat geen statiegeld op die flessen.

Het ging om een paar frisdrankflessen van de Jumbo. Bij de Jumbo zat daar statiegeld op, maar ik heb ze dus ingeleverd bij de AH, en AH geeft geen statiegeld terug voor Jumbo-flessen (maar in dit geval dus wel).

Daarnaast heb ik een paar bierflesjes ingeleverd waar überhaupt geen statiegeld op zat (en ook daar 10 cent per flesje aan statiegeld voor ontvangen).

Even los van het feit dat ik AH dus onbedoeld geld heb afgetroggeld - wat doet AH nu met die flessen? Worden ze in het verwerkingscentrum van AH toch als statiegeldflessen behandeld en teruggestuurd naar een grote statiegeldflesseninzamelaar, of zoiets? Of sorteert AH de verkeerd ingeleverde flessen uit, en worden die in de plasticbak cq de glasbak gegooid?

Mogen showroom artikelen retour?

Wij hebben een nieuwe keuken en daar tegels voor gekocht. Deze hebben we gevonden bij een tegelhandel waar ze in de showroom lagen.
Eenmaal de tegels geplaatst bleken dit veel te veel te zijn en wilden we een aantal onaangebroken pakken terug doen. Dit bleek niet te mogen omdat de tegels volgens de tegelboer speciaal voor ons besteld waren, daar keken wij erg van op.
Vooral omdat de tegelboer zelf de berekening had gedaan. Ook wisten wij niet dat ze speciaal besteld waren. En ze lagen ook nog eens in de showroom.
Kortom, mogen wij ons geld terugeisen?

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing