Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Online winkelen. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Advertentie Marktplaats "bieden vanaf 14,50" betekend toch niet dat ik het voor die prijs moet verkopen als er maar bieder is?

Ik heb een advertentie "Bieden vanaf €14,50" op Marktplaats er zijn geen biedingen maar wel kreeg ik een mail.

Of ik de afmetingen van de broek wil opmeten na een dag had ik de maten door gegeven.

Daarop reageerde die ze dat ze de broek van mij wou overkopen.

Onder tussen kreeg ik een bod van €16 .

Ik stuur een mail terug dat ze de broek voor €18 excl. verzendkosten mag overkopen.

Ze ging akkoord en ze vroeg om mijn rekeningnr.

Ik mail mij rekeningnr. terug met nog een keer de prijs van de broek €18 en €6,75 verzendkosten. Met de mededeling dat als ik het geld ontvangen heb dat ik de broek zou versturen.

Toen kreeg ik een boze mail terug.
Dat in de advertentie staat dat de broek €14,50 kost en dat we al een verkoop overeenkomst hadden en dat deze bindend is en niet eenzijdig gewijzigd kan worden. En dat ze de broek over neemt voor het afgesproken bedrag of dat ik hem anders maar aan die gene met een hoger bod moet verkopen.

Ik heb haar gewezen naar de oude mails van mij dat ik nooit heb gezegd dat ze de broek voor €14,50 mocht hebben maar dat ik meerdere keren €18 excl. verzendkosten heb gezegd.

Ik ben echt verbijsterd hoe iemand mijn broek kan op ijzen voor haar eigen bod waar ik nooit mee akkoord ben gegaan.
Ik was voor dat ik de advertentie er op zette al niet van plan om hem voor minder als €18 te verkopen ook het bod van €16 vind ik te weinig.
Maar ik stond biedingen vanaf €14,50 toe.

Ben ik nou fout of leest zij niet goed?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Is het normaal dat een pakketje vanuit China lang blijft steken in het uitwisselkantoor?

Ik heb een smartphone besteld via Focalprice, chinese webshop, maar via de tracking krijg ik : 'Vertrek vanuit wisselkantoor' , de tracking is te volgen via Bpost,
Het pakketje is verstuurd van 17/01/2014,
en deze afbeelding hieronder kan wat verduidelijken. Ik kijk al zo lang uit, maar vind dat het wat lang duurt.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing