Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Weet iemand een winkel waar ze t-shirts met een lengte van 90 cm verkopen in een grote maat?

Ik heb er eentje bij Bon Prix gekocht maar wil er nog eentje kopen. H en M heeft er eentje in het grijs maar die vind ik niet mooi.
Bij alle andere winkels zijn ze max. 80 cm.

Toegevoegd na 1 minuut:
En dan ook nog met een zo hoog mogelijk percentage katoen erin.

Toegevoegd na 21 uur:
Het gaat om dames T-shirts.

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Mode

waar vind ik elegante platte sandalen voor brede voeten?

Ik ben op zoek naar een elegante (liefst rode) relatief platte sandaal, die ik onder een fijn rokje of zo kan dragen. Ik bedoel iets met opgestikte bloemen of dergelijke.
Alleen heb ik hele brede voeten, plus hallux valgux, die ook nog opzwellen bij warm weer. dat maakt dat ik eigenlijk het best sandalen neem die helemaal verstelbaar zijn, elastisch of alleszins voldoende breed zodat ik bij opzwellen geen pijnlijke voeten krijg.
Nu zijn deze brede verstelbare etc. sandalen vaak zo van die "gezondheidsmodellen".
Het lijkt wel of elegant niet samen kan gaan met breed :-). Ik heb ook naar ballerina's gezocht als alternatief, maar daar is de voorkant soms te weinig diep (ik heb ook een hoge wreef) waardoor de opening net begint aan de "knobbel" van de hallux valgux.

10 jaar geleden
in: Mode
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing