Waar kan ik hele grote maten panty kopen?
De grootste die ik ooit heb kunnen vinden was 60/62 bij Ulla popken. Maar ook deze passen niet qua lengte.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
De grootste die ik ooit heb kunnen vinden was 60/62 bij Ulla popken. Maar ook deze passen niet qua lengte.
ik ben in bezig van mooi wit gestreept sjiek herenoverhemd in mouw staat Bjorn Borg genaaid in wit en in nek maat nog eens. Hij zit overigens perfect en staat goed. Ik dacht dat Bjorn Borg alleen hemden en ondergoed deed?
Ik had eerst een zilveren armband met allemaal persoonlijke bedels maar helaas was die armband gebroken en dus heb ik een paar maanden geleden een goedkoper armbandje gekocht in spanje en daar de bedels opgedaan.. Nou gaat het de eerste paar dagen goed maar daarna krijg ik bultjes van de armband. Klopt het dat ik hier haarspray op kan spuiten en dat ik dan die bultjes niet meer krijg? Of zijn er andere alternatieven zodat ik het armbandje gewoon kan blijven dragen? Alvast bedankt!!
Heb hoge schoenen waar deze veters in moeten
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing