ik heb in april mijn haar permanent gekleurd (blond) en ik zou nu graag donkerrode kleurshampoo erop doen , gaat dat of word het dan oranje ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dus goed warm en met een goed profiel waarmee je niet uitglijdt op sneeuw.
Ik douche altijd 's morgens, maar zodra mijn haar dan weer droog wordt, lijkt het alsof er een bom ontploft is.
Ik moet dus altijd iedere morgen mijn haar in een staart of knot doen. Maar dat ben ik wel een beetje zat...
Wat kan ik hieraan doen?
Slijt een glasvijl?
moet ik verder nog ergens op letten
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing