Hoe werkt een "treintje" nou precies bij wielrennen? De "sprinter" moet immers even veel fietsen als zonder treintje dus hoe helpt het de sprinter?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wielrennen. Vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal en wandelen en hardlopen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Gewoon de hele etappe afknijpen en inhouden.
Toegevoegd na 31 seconden:
?
Ik ben echt geen wielrenner fan maar om de tour kan je echt niet heen. Ik was benieuwd waarom er vandaag dichte achterwielen gebruikt werden. Ik snap dat, dat alleen het geval is bij tijdritten maar waarom is dat niet zo bij een normale etappe.
Dacht dat ze ze hadden verboden maar zie ze soms wel bij de tour
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing