Kan ik via een satelliet in de gaten houden of een bepaalde parkeerplaats bezet is?
Dus dat er bijvoorbeeld elke minuut een beeld wordt gemaakt, en direct naar aarde gestuurd, en waarop ik kan zien of de plek bezet is.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Techniek. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dus dat er bijvoorbeeld elke minuut een beeld wordt gemaakt, en direct naar aarde gestuurd, en waarop ik kan zien of de plek bezet is.
Hiermee bedoel ik het witte slangetje wat je ziet in een transparante sigaretten aansteker.
Best makkelijk om te weten voor het geval je ooit iets over dat plasje wil vertellen of vragen.
Toegevoegd na 20 uur:
Voorbeeld 1: Ik ga wil een diepspoeltoilet aanschaffen met een hele grote plas water er in.
Dan zeg ik tegen de vakman ik wil graag een diep spoel toilet met een hele grote ...........
Voorbeeld 2: Het toilet is niet helemaal schoon ik zie viezigheid in.........
Je kan berekenen hoeveel een buis uitrekt wordt als die wordt belast op trekspanning.
Maar kun je op dezelfde manier (maar dan de andere kant op) ook de kracht berekenen die het geeft als je het materiaal verwarmt waardoor het uitzet.
Dus je hebt een ingeklemde aluminium buis en die wordt verwarmt, dan oefent die de kracht uit op de inklemming.
Wat is het schot effect van een AK47?
Veel mensen hebben het filmpje gezien van Charlie Hebdo waar met een AK47 op een moslimse politieagent zijn hoofd werd geschoten.. Toch zag je nauwlijks verandering bij het hoofd, en lijkt het zelfs of er mis geschoten wordt. ,,
Ik begin me af te vragen of dit filmpje betrouwbaar is, aangezien een kogel van een ak47 na mijn idee een heel hoofd behoorlijk moet beschadigen.
Toegevoegd na 27 seconden:
Filmpje is bewust niet toegevoegd.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing