Baby's kunnen in de eerste dagen niets of nauwelijks waarnemen, waar dromen zij dan over?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Psychologie. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik vraag mij af of een mens visuele ervaringen opgedaan moet hebben om in beelden te kunnen dromen? Als een visueel beperkt iemand niet in beelden droomt, hoe dan wel?
zo ja, wat is dat dan? wat is er NA de dood?
Ik heb al sinds ik ongeveer 10 jaar ben steeds hetzelfde terugkerende deuntje in me hoofd. Luister maar eens de eerste 9 seconde van dit filmpje http://www.youtube.com/watch?v=wNnK14TkkWY en dat hoor ik dan voordat het weer op nieuw begint. Hoe krijg je zo'n liedje uit je hoofd (na 13 jaar!!)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing