Wat houdt het kwantum zeno effect in?
Hoe werkt dat en wat zijn de consequenties?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hoe werkt dat en wat zijn de consequenties?
Sommige atomen gaan graag een binding met zichzelf aan (ik dacht waterstof en zuurstof) maar zijn er ook bij die dat onder normale druk en temperatuur niet kunnen, of überhaupt onder geen enkele druk/temperatuur. Zijn de edelgassen daar misschien een voorbeeld van?
De kooktemperatuur van water is bijv. 100 C maar zijn bestanddelen waterstof en zuurstof hebben respectievelijk −252,9 en −182,9. Ik vraag me dan af hoe dat kan en of er soort rekenmethode of logaritme is die je kunt gebruiken om deze kooktemperaturen van allerlei moleculen af te leiden uit hun atomentemperaturen?
Ik ben hier naar op zoek voor mijn profielwerkstuk.
Met de vraag bedoel ik dat je dus een gas onder druk zet en dan laat ontsnappen (zoals in een ballon). Kan ik hier ergens informatie of formules over vinden? Als hier meer informatie over kan vinden of krijgen wil ik een soort van ballon auto willen maken maar dan geen ballon maar met misschien wel pvc buisjes een soort opslag van lucht maken met een kraantje dan dit volpompen met een compressor en dan het kraantje open en dan racet hij dus weg. En dan daar wat tentje mee doen.
Dus weet u toevallig hier meer over of heeft u wel eens iets gelezen? Graag even laten weten.
Alvast bedankt!
Toegevoegd na 3 minuten:
*testje (op 2 na laatste regel)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing