Wat als er geen eb en vloed zou zijn?
Wat zouden de effecten kunnen zijn op de aarde?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wat zouden de effecten kunnen zijn op de aarde?
Volume van water kunnen toch niet kleiner worden? ;o
Of hoeft deze "stof" niet per see over "water" te gaan.?
Want het staat wel toevallig bij een tekst waar water over gaat..
None
Na een "discussie" vroeg ik me af wat de technische achtergrond is van een stuk hout in een waterton/regenton. Dit wordt gedaan, zodat de ton niet kapot gaat als het water erin bevriest, maar hoe werkt dit technisch/scheikundig/thermodynamisch gezien?
Toegevoegd na 1 dag:
De vraag wordt niet geheel begrepen:
De uitleg geeft namelijk extra info. Het gaat mij erom:
Waarom vriest een ton zonder een stuk hout (relatief gezien groot) kapot en blijft een ton mét een stuk hout heel.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing