Kan iemand mij duidelijk uitleggen wat covalentie is?
Het staat niet duidelijk in mijn leerboek.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het staat niet duidelijk in mijn leerboek.
Ik zit met het volgende probleem:
Ik heb een LM335 sensor die waarden gerelateerd aan Kelvin geeft. Dus bij 0 graden/celsuis = 2.73V.
Nu wil ik een schakeling bouwen die de waarden in Celsuis weergeeft. Dus bij 0 graden/celsuis = 0V en bij 25 graden celsuis = 2,5V. En bij 50 graden/celsuis = 5V.
Ik wil gebruik maken van weerstanden om dit op te lossen maar weet niet hoe ik benodigde waarden voor de weerstanden kan berekenen in dit geval.
Kan iemand mij helpen?
Alvast bedankt!
Ik wil vanaf mijn huis stroom aanleggen naar een tuinhuis met muziek installatie en koelkast. Het moet over een afstand van 200M kunnen. wat is hier de beste manier voor?
wat moet ik verstaan onder het "absorberen" van de kleuren (elektromagnetische straling) die niet worden weerkaatst door een object?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing