Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is sodium chloride hetzelfde als sodium hydroxide?

In de nieuwe verpakking van herbal essences hello hydration (haar conditioner) zit er tegenwoordig sodium chloride in. Ik laat altijd de conditioner in mijn haar zitten, en was het er de volgende dag uit. Maar ik weet dat je geen conditioner kan gebruiken op deze manier als er sodium hydroxide inzit. Nu vraag ik me dus af of sodium chloride hetzelfde is als hydroxide. Ik denk dat het mischien wel een vertaling kan zijn van engels naar het nederlands?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

is het mogelijk om op een andere planeet 'leven' aan te brengen??

..als we een planeet vinden met zuurstof en vloeibaar water, steriel en waar nog geen leven is, kunnen we dan een sonde met schimmels en algen sporen erheen sturen, zodat er een soort van 'oersoep' onstaat? en er dan na miljoenen jaren (net als Aarde) er de eerste levende wezens ontstaan?? kortom, een planeet met aardse organisme enten?? kan dat? en wat voor eerste bouwstenen moeten we dan erheen sturen?? (ik vraag dit omdat ik denk dat leven op onze planeet ook ooit zo ontstaan is)

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing