is gekookt water zuiverder dan ongekookt??
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wetenschap. Specifieke vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb een vraag over een tekentje namelijk deze 2 : < en > , soms staat daar een streep onder maar dat betekent gelijk aan, wat betekend dat dan eigenlijk? Ik hoop dat jullie het antwoord weten.
Een vingerafdruk blijft een leven lang hetzelfde, het lichaam weet hoe de vingerafdruk er uit moet zien. Zelfs als je een flinke snee in je vinger hebt, of een gemene brandwond, dan komt er dezelfde vingerafdruk uiteindelijk weer terug. Waarom hebben andere lichaamsdelen en met name organen, niet zo'n sterk herstellend vermogen?
Kan ik de melkweg zien in Nederland bij de posbank? En heeft iemand daar toevallig ook de melkweg gezien?
Alvast bedankt.
Stel je hebt de vraag: in een glazen bakje van 350 gram bevindt zich 2kg water. De temperatuur is 15 graden. Men brengt hierin stukjes lood, die bijelkaar een massa van 2,5 kg hebben. Als je de temperatuur hiervan 60 graden is, bereken dan de eindtemperatuur.
Ik kom hier deels uit maar iedere keer klopt het niet. Hoe kan ik dit doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing