Kan ik uitwonende studiefinanciering aanvragen?

Ik woon momenteel al een aantal maanden bij mijn vriend en zijn ouders in huis. Nu vroeg ik me alleen af of het mogelijk is dat ik uitwonende studiefinanciering kan krijgen, of dat ik hiervoor huur moet betalen.

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Dat geldt als uitwonend. Je bent uitwonend als je niet bij (een van) je ouders woont (artikel 1.5 Wet studiefinanciering 2000). Huurbetaling is geen criterium.

Je moet ook ingeschreven staan op het adres bij je vriend!

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100