ik zit in mijn fictieve opzegtermijn en ben van werk vrijgesteld. Kan ik nu als ZZP-er aan de slag en welke gevolgen heeft dit voor mijn WWuitkering?
nvt
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
nvt
Ik zit erover te denken om een chauffeursdienst te starten. In het begin bied ik alleen chauffeurs aan welke in de auto van de klant rijden. Stel ik neem in mijn algemene voorwaarden op dat de auto van de klant All-Risk verzekerd MOET zijn, is het dan nog nodig om zelf verzekeringen af te sluiten voor eventuele schade?
Kleine opsomming:
- De klant gaat ermee akkoord dat er een chauffeur in zijn/haar auto rijdt.
- Auto van de klant is All-risk verzekerd
- Chauffeur is, vanzelfsprekend, zelf WA verzekerd.
ik zou ook het verschil willen weten tussen een jaaromzet en de balans
Wij willen graag voor onze winkel kleding kopen in Turkije. Hier sprken wij een prijs af per artikel. Hoe gaat het verder als de zending op schiphol aankomt? Hoe zorg ik er voor dat alles netjes afgehandeld word zonder problemen met de belastingdienst te krijgen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing