Hoe komen sites als fashionchick en fashiontelevisie aan hun inkomsten?
Ze geven meestal alleen achtergrond informatie over mode en hebben meestal zelf geen (web)winkel.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ze geven meestal alleen achtergrond informatie over mode en hebben meestal zelf geen (web)winkel.
Ik ga zakelijk, een LCD scherm met de nodige toeters en bellen importeren vanuit China. Ik maak daarbij gebruik van het platform Alibaba. Daar ik eigenlijk niet iets passends vond binnen Nederland om mijn video filmpjes af te spelen. Nu vraag ik me af, wat ik moet regelen qua documenten om dit te importeren en hoe ik de aankoop boekhoudkundig het meest correcte verwerk, want ik neem aan dat ik dan ook invoerrechten moet betalen.
Hallo, ik ben zzp'er en ik ben voor de gehele maand februari gevraagd mijn agenda leeg te houden voor een bedrijf waar ik wel vaker werk voor doe.
Nu is een paar weken geleden verteld dat week 5 en 8 niet door gingen door omstandigheden. Hier heb ik toen vrede mee genomen, in de veronderstelling dat ik week 6 en 7 nog voor dit bedrijf had staan en er nog een week ergens anders bij kwam.
Vorige week werd mij mondeling verteld dat de klus doorging. Gister, dus een week voor de te werken weken, werd mij ook de laatste 2 weken door de neus heen geboord. Er wordt nu door eigen mensen aan de klus gewerkt. De totale schade qua uren is zo ongeveer 200 x mijn uurtarief. (ongeveer 10% van mijn jaaromzet) Nu dit al met al toch flink in de papieren gaat lopen, vraag ik mij af of ik voor deze uren ook een factuur naar dit bedrijf kan sturen, of i.i.g. dat ik iets aan uren kan gaan factureren?
Mvg,
Mag ik bij de aanschaf van een mobiele telefoon (voor zakelijk en privé) de btw declareren? Let op, de aanschaf van een los toestel, niet het abonnement. Ik gebruik mijn toestel nog steeds veel privé maar voor mijn bedrijf moet ik wat meer eisen aan het toestel stellen ivm bereikbaarheid, email, agenda enz.
Ik heb een product op bestelling verstuurd naar België. Het lijkt erop dat deze factuur niet voldaan word. Dien ik hierop de nieuwe incassowet WIK toe te passen?
Het gaat om een Business-2-Business levering.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing