Mijn vriendin heeft een contract van 6 uur per week en werkt er gem. 6 extra. Nu is ze ziek. Waar heeft ze recht op?

Weet jij het antwoord?

/2500

Dan heeft ze volgens mij recht op 6 uur want zo is het in haar contract opgenomen.

Als de periode dat jouw vriendin gemiddeld 6 uur heeft gewerkt minimaal 3 maanden is, kan zij een beroep doen op het rechtsvermoeden van arbeidsomvang (art. 7:610b BW). Als de werkgever het hier niet mee eens is, moet hij bewijzen waarom er nog steeds sprake is van een arbeidsovereenkomst van 6 uur.

Bronnen:
http://www.reorganisatiespreekuur.nl

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100