Is een hulpkracht zijn nadeliger dan een vaste werknemer te zijn?
Een hulpkracht zijn bij een supermarkt. Dit is handig als je een studie volgt, maar dat kan ook als je een parttime vaste werknemer bent, maar welke is handiger en voordeliger?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Een hulpkracht zijn bij een supermarkt. Dit is handig als je een studie volgt, maar dat kan ook als je een parttime vaste werknemer bent, maar welke is handiger en voordeliger?
Ik wil namelijk een lunchroom starten maar weet niet zeker welke opleiding ik daar nodig voor heb. Het liefst wil ik een HBO opleiding na het halen van een havo diploma.
Toegevoegd na 22 minuten:
Ik ben net 19 jaar en ben gestopt met een opleiding Engels. Maar ben niet zeker of mensen mij gaan vertrouwen met een nieuw bedrijf
Hallo, Ik werk ik iets meer dan 2 jaar bij een bedrijf (inmiddels vast contract\0 nu heb ik een vraag m.b.t een operatie. Ik word 31 augustus geopereerd aan mijn oog(het is een noodzakelijk omdat mijn iris naar buiten staat gedraaid) nu vroeg ik me af moet ik mij ziek melden? Moet ik mijn verlofdagen ervoor gebruiken? of valt dit onder " ziek zijn" ? Het is geen cosmetisch eingreeg het moet gedaan worden. Ik zal een week moeten bijkomen van de operatie, wat zijn mijn rechten als werknemer?
Hallo iedereen
Ik en mijn beste vriendin hebben ons ingschreven voor vrijwilligerswerk. Na een week dit te doen zijn we tot de conclusie gekomen dat we het daar echt niet leuk vinden. Van de andere vrijwilligers tot de activiteiten.
We willen graag stoppen met dit te doen maar we weten niet of dit kan omdat we een overeenkomst hebben getekend, we weten niet meer te goei wat hier in staat.
We krijgen wel een vergoeding van ongeveer 25 euro.
Kunnen we stoppen met dit of nog een paar weken doorbijten?
Met vriendelijke groetjes
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing