Hoi il wil 4 en 5 havo in 1 jaar doen is dat gratis of niet ?alvast bedankt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.
Ik volg een cursus voor mijn werk en moet binnenkort examen doen. Nu heb ik volgende week een functioneringsgesprek en wil eigenlijk om een loonsverhoging vragen of kan ik beter wachten totdat ik het diploma ook daadwerkelijk heb?
Ik werkte 3x4 uur. Ma-dins-vrijdag. Per 1 feb wijzigt dit in 2x6 uur op maan-dinsdag. Dus volgende week 30-31 jan werk ik 2x4, En vrijdag 3 feb niet. Werkgever zegt dat ik die week 4 uur (vrijdag) te weinig werk. Klopt dat?
Ik ben van havo 4 (niet afgerond) meteen naar mbo 4 doorgestroomd, nu zit ik inmiddels in het 2e jaar en heb ik enorm spijt van mijn keuze. is het nog mogelijk voor mij om terug te gaan naar Havo 4 en mijn Havo diploma te halen?
Ik geloof dat dit per regio weer anders is?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing