Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan een Albert Heijn vestiging weten dat ik al eerder bij een AH heb gewerkt?

Ik heb in het verleden bij een albert heijn gewerkt, maar werd daar heel slecht behandelt en wilde daarom ontslag nemen. Ik moest nog een maand doorwerken na mijn ontslag, maar ik zou sowieso 2 weken op vakantie gaan (dit wist de ah ook) en ik ben daarom dus gewoonweg niet meer komen opdagen.

Nou heb ik 2x weer gesolliciteerd bij een andere AH, bij de een heb ik aangegeven dat ik in het verleden bij een andere AH heb gewerkt en de andere niet. De een heeft mijn vorige AH gebelt en me vervolgens afgewezen (wat dus betekent dat mijn vorige AH slecht over me heeft gesproken). Met de andere AH heb ik binnenkort een gesprek, alleen ben ik bang dat ze tijdens de registratie van mij kunnen zien dat ik wel bij een AH heb gewerkt.

Weet iemand of dat zo is? Of de AH kan zien dat ik heb gewerkt bij AH als ze me willen registreren als medewerker.

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden

Kijken universiteiten naar wat je extra hebt gedaan op de middelbare school?

Als je nog op de middelbare school zit. Kun je dan iets extra’s doen na school of iets dergelijks. Zoals extra activiteiten of vrijwilligerswerk na school. Maar kijken universiteiten daar dan ook naar als je je aanmeld voor een opleiding aan een universiteit ? Is het dus belangrijk dat je zulke extra activiteiten doet ? en wat voor soort activiteiten dan ?

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden

Heeft mijn werkgever geheimhoudingsplicht over ziekenhuis afspraken?

Binnenkort moet ik 2 dagen naar het ziekenhuis waarvoor ik vrij heb moeten vragen. Voor aanvullende informatie tegenover mijn werkgever heb ik erbij vermeld waarvoor ik naar het ziekenhuis moet. Aan mijn collega's heb ik bewust niets verteld. Zij hoeven niets te weten.
Echter, tot mijn grote verbazing, hoorde ik van collega's dat de werkgever ze heeft verteld over mijn ziekenhuis afspraken en blijken tot in detail te weten waarom ik naar het ziekenhuis moet. Ik word vervolgens bestookt met allerlei vragen van collega's (goed bedoeld, maar zit er niet op te wachten) en ik kan dit niet waarderen. Heeft een werkgever geen geheimhoudingsplicht in dit soort gevallen? Ik begrijp überhaupt niet waarom je als werkgever dit soort privé zaken van een ander moet delen op de werkvloer?

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden

Moeten wij een BV of VOF oprichten?

Ik wil een filmbedrijf oprichten die films en muziekvideo's zal produceren. Binnenkort willen wij ons inschrijven bij de KVK (Kamer van Koophandel) maar weet niet of ons onder een BV of VOF valt. Ik zal een korte omschrijving geven hoe het bedrijf inelkaar zal zitten.

Samen met een goede vriend van mij hebben we een groep (crew) samengesteld van 6 personen. Wij willen dat iedereen in de groep gelijk is. Hiervoor hebben we besloten dat wij met zijn 6en (oprichters) onder het bedrijf willen staan. Maar valt dit dan onder een BV of VOF; en is het uberhaubt mogelijk? Alvast bedankt voor het lezen en uw reactie!

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing