Mag een werkgever zonder dat ik het weet een van mijn functies uitbesteden?
Ik werk bij een werkgever waar ik 3 functies uit voer en 1 van die 3 is zonder dat ik er over ingelicht ben uitbesteed mag mijn werkgever dat doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.
Ik werk bij een werkgever waar ik 3 functies uit voer en 1 van die 3 is zonder dat ik er over ingelicht ben uitbesteed mag mijn werkgever dat doen?
Deze vraag stel ik n.a.v. de nieuw privacywet. Stel je bent aan het solliciteren mag een uitzendbureau/bedrijf informatie over jou opvragen?. Indien dit antwoord ja is, mag de oud werkgever deze informatie ook daadwerkelijk verstrekken?
Dit heb ik op laks.nl al uitgerekend, weet iemand of ik nog een herkansing zou kunnen hebben als de normering omhoog gaat ? Of zak ik in 1 keer gelijk ? De normering is nu op 0 met de bovenstaande cijfers.
Hoe werkt het beoordelingssysteem op de universiteit? gewoon van 0-10?
en ik heb nog een vraagje. Wat voor soorten toetsen krijg je op de universiteit? Alleen tentamens ?
Ik heb nu dit in een verslag gezet; Op de universiteit in Nederland krijg je over het algemeen op vier momenten in het jaar een tentamenperiode. Met het tentamen sluit je het vak af. Je krijgt geen eindexamen, maar voor het halen van een vak krijg je punten (ECTS) en als je alle vakken hebt gehaald heb je je opleiding afgerond. Sommige vakken zullen in plaats van tentamens alleen tussentijdse toetsen of opdrachten hebben. Dit verschilt per opleiding. Je moet alle onderdelen met een voldoende afsluiten om een vak te kunnen behalen.
Klopt dat?
Graag antwoord op alle 2 de vragen
Ik bedoel dan dat je reactievermogen van bijv. 1,2 sec. naar 1 sec gaat.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing