Weet iemand een goede pc (desktop) bouw cursus?
ik zoek een goede cursus waar je in een kleine groep leert hoe je een pc in elkaar zet en waar de onderdelen voor dienen youtube hal geprobeert maar is niets plz. help
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.
ik zoek een goede cursus waar je in een kleine groep leert hoe je een pc in elkaar zet en waar de onderdelen voor dienen youtube hal geprobeert maar is niets plz. help
Of heeft hij kans om naar lagere school te gaan? Ik ben uitgenodigd voor een gesprek en maak me zorgen.
Ik kan het maar niet begrijpen, waarom kan ik niet gewoon functioneren zoals de rest?
Ik ben een (Leerling) monteur en doe een BBL opleiding Electrotechniek.
Ik ga vaak mee een storingsmonteur of ik werk een beetje voor mezelf op de zaak. Mijn werktempo ligt zwaar onder de lat. Ik kan gewoon niet net zoals mijn collega sleutelen aan een motor, snij mijn hand open als ik een lijst moet ophangen of ik ben een uur lang bezig om een paar schroefjes in een muur te boren.
Hier een paar dingetjes over mijzelf en wat andere mensen van mij vinden.
Iedereen vind mij een hartstikke gezellige jongen op de zaak. ik ben een beetje een aparte type volgens de mensen.
ik doe een zelfverdediging sport. Ook daar zegt daar mijn instructeur dat ik een hele aparte stijl heb. ik heb een hele verschillende vechtstijl dan de rest. wat zijn voor en nadelen heeft.
Ik vind mezelf een beetje een rommelaar. Ik probeer me met van alles bezig te houden of te verbeteren. Als ik B.V. aan het werk ben (op een vaste plaats) probeer ik om efficiënter te werken wat soms werkt en soms niet.
Als ik zo naar mijzelf kijk denk ik. ''Ben ik wel geschikt voor deze opleiding?''
Heb ik het gewoon niet in me (wat ik niet hoop) of doe ik gewoon bepaalde handelingen niet goed waardoor ik mijzelf ontzettend vertraag? maar nu ik weet hoe iedereen een beetje over mij denkt denk ik ook, kan ik mijn aparte stijl niet in mijn voordeel gebruiken net zoals ik het doe met mijn sport?
Ik ben erg leergierig.
De concurrenten hebben allemaal geen jaarverslagen gedeponeerd in de KVK. Is er toch een manier om dit te vinden? Ik heb het nodig voor mijn scriptie. Alvast bedankt!!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing