Kan je geld lenen bij de bank om een bedrijfsovername te financieren?
Kan je geld bij de bank lenen (zakelijke lening) om een bestaande webwinkel over te kopen?
Je krijgt er een kleine voorraad bij
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.
Kan je geld bij de bank lenen (zakelijke lening) om een bestaande webwinkel over te kopen?
Je krijgt er een kleine voorraad bij
Ik heb een vaste aanstelling. Ik heb een niveau 4 (MBO)Sociaal Pedagogisch Werk diploma en alleen een propedeuse van (HBO)Maatschappelijk werk en dienstverlening. Mijn werkgever heeft aangegeven dat de zorgverzekering vanaf januari 2016 waarschijnlijk alleen nog genoegen neemt met MBO/HBO verpleegkunde of HBO maatschappelijk werk en dienstverleing of SPH Sociaal pedagogische hulpverlening. Ik ben inmiddels 3 jaar in dienst.
Toegevoegd na 1 uur:
Vanuit mijn contract ben ik aangenomen voor 32u per week.
Toegevoegd na 1 uur:
Maart 2016 heb ik mijn jaargesprek en dan zal opnieuw worden gevraagd door mijn werkgever of ik al heb nagedacht over een vervolg opleiding. Echter kan ik met mijn huidige levensinrichting, financieen en 32 uur per week werk geen opleiding tot verpleegkundige gaan oppakken op eigen initiatief..
Hi, Ik ben 17 jaar en ik geef een meisje van 12 jaar bijles. Ze zit in groep 8 en heeft binnenkort de cito toets. Uit haar schoolonderzoek blijkt dat haar niveau vmbo-b is. Maar ik weet dat ze beter kan dus wil ik haar bijles geven. Door middel van opdrachten te maken en dat ik ze kan controleren.
Maar het probleem is dat ik niet weet waar ik moet beginnen. Waar kan ik basisschool oefeningen printen en wat moet een kind uit gr8 beheersen?
Wat kun je dus met de een wel en met de andere opleiding niet na afstuderen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing