Is een basisbeurs of aanvullende beurs uitwonend het zelfde als een uitwonendebeurs ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.
Toegevoegd na 1 dag:
Op de site van de belastingdienst wordt ik helaas niet echt veel wijzer door het gebruik van vele begrippen zonder uit te leggen wat men daar precies mee bedoeld.
Ik ben bezig om samen met iemand een bedrijf te starten (BV). Nu kom ik er net achter dat deze persoon diep in de schulden zit en misschien zelfs al met incassobureau's en deurwaarders te maken heeft.
Welke risico's loop ik nu als wij samen een BV zouden starten?
Ik werk in loondienst, daarnaast wil ik een aantal privé muzieklessen geven (hoogstens paar uur per week). Moet ik me nu al inschrijven bij de KvK? (Ik lees ergens dat dit pas bij ten minste 15 uur per week moet.) En hoe geef ik de inkomsten van de muzieklessen op bij de Belastingdienst? Als freelancer? Of moet ik een BTW-nummer aanvragen?
Wie kan mij advies geven over wat ik het beste kan doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing