Waarom wilt de Taliban geen vrijheid in Afghanistan, terwijl in hun eigen land (Arabië) er erg veel vrijheid is met belly-dansers?
Dit vind ik erg vals en ik ben zelf ook Afghaans!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Dit vind ik erg vals en ik ben zelf ook Afghaans!
Ik heb hem al geföhnd (jaja ik weet het ..) maar ik moet ze over een kwartier/20 minuten aan kunnen, dus best snel. Weet iemand hoe ik ze zo snel mogelijk droog krijg?!
Toegevoegd na 13 minuten:
*hem = ze
Toegevoegd na 20 uur:
Ik zie allemaal antwoorden van oven en magnetron en ik snap het wel, maar eerlijk gezegd durf ik dat niet aan. Ze waren toch best wel duur, dus stel dat het misgaat .. Ik dacht dat er misschien een speciale oplossing voor was, maar als ik zo de antwoorden zie denk ik het toch niet. Ze zijn nu trouwens wel weer droog, het is een kwestie van tijd. Toch bedankt voor de moeite! :)
Als ik een ei zacht kook en daarna leg ik hem in de koelkast. De volgende dag kook ik hem opnieuw,
zodat hij hard word.
In Nederland kennen we ze wel, die flauwe belgen moppen.
en ook de Vlamingen vinden ons maar domme Hollanders.
maar hoe zit het met Frankrijk en het Franstalige deel van België?
zijn er in Frankrijk ook moppen over domme belgen?
wie weet het?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing