weet iemand hoe die hulpmiddelen heten om onder je schoenen te clippen bij gladde wegen
En tevens ook waar deze te koop zijn?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
En tevens ook waar deze te koop zijn?
op de foto die ik als kerstkaart gebruik wil ik onze naam zetten.
None
Ik ben op zoek naar een bedrijf dat houten schoenleesten op maat (of lengte en balmaat) kan leveren aan particulieren. Dus geen antieke leesten die iemand nog ergens in de kast heeft liggen maar dat ik zelf specificaties kan opgeven. Ik heb deze nodig voor een cursus schoenontwerpen die ik ga volgen, dan kan ik de ontwerpen ook maken en dragen. Bij voorkeur een leest die in tweeën deelbaar is, dit maakt het makkelijker de leest uit de voltooide schoen te trekken.
Toegevoegd na 1 dag:
Uiteraard kan ik het via mijn cursus ook bestellen, alleen die willen er natuurlijk een slaatje uit slaan en maken de leesten meer dan 100 euro en zo duur kunnen ze echt niet zijn, Vandaar dat ik op zoek ben naar een plaats waar ik gewoon vanuit mij zelf kan bestellen wanneer ik het wil zodat ik niet afhankelijk ben van mijn cursus.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing