Kan het kwaad om een (oplaadbare) batterij van 1.2 V en 60 mA op te laden in een oplader waarop staat '3 V en 70-80 mA?
Let op: ik heb er totaal geen verstand van dus graag niet al te technische uitleg.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Let op: ik heb er totaal geen verstand van dus graag niet al te technische uitleg.
Af en toe verkoop ik een gebruikte dvd via internet. Een koper melde mij dat hij kon zien dat de dvd meerdere malen gebruikt was. Dat klopte, maar het verbaasd mij dat hij dat kan zien. Iemand een idee hoe?
Ik heb noodgedwongen stekkerdozen op een ongeaard stopcontact moeten aansluiten, omdat het nou eenmaal niet anders kan (ik zit op kamers, en er is geen geaard stopcontact in mijn kamer). Ik heb twee stekkerdozen op elkaar aangesloten, en daar zit mijn bedlampje in. Kan ik 's nachts de stekkerdozen aan laten, of moet ik elke avond mijn bed uit om de stekkerdozen uit te doen (ik heb namelijk één stekkerdoos bij mijn bed en de andere onder mijn bed (hoogslaper))?
Ik startte laatst mijn iPod touch op en tot grote verbazing stond op het scherm: "Ipod 22 miljoen minuten geblokkeerd". Daarna heb ik heel veel info opgezocht en m'n iPod aan iTunes aangesloten met een usb-kabel. Nu staat er: "Kan geen verbinding maken met iPod touch, voer de toegangscode op uw iPod in". Maar het probleem is: mijn iPod is geblokkeerd en ik kan dus geen toegangscode invoeren! Iemand enig idee hoe ik dit zou kunnen oplossen? Alvast heel erg bedankt! :)
Me geluid doet het niet meer en ook niet met een koptelefoon! Het klinkt misschien raar maar me geluid is gewoon verdwenen! Als ik aan de volume knopjes zit dan zie ik die streepjes niet(zie foto) , en als je je soort van menu naar boven scrolt staat de volume balk er niet eens, maar wel van helderheid (zie foto) dit is heel vervelend en ik hoop spoedig antwoord te krijgen! Dank u wel
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing