Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wattedoen...Waarom staat het volume altijd op maximaal als ik een radiozender van "nederland.fm " aanklik?

Graag uitleg in simpele Jip & Janneke digibeten-taal! :-))

Geluid knalt de speakers uit, alsof je hardstikke doof bent. Het is een dagelijkse ergernis! Kan niet een volume knop vinden om het starten op "normaal" te beginnen. Als ik de volumeknop [in het midden] naar laag schuif, vervolgens de zender aanklik schiet het schuifje naar maximaal en knalt het weer veel te hard uit de boxen!
Krijg hier ook hoofdpijn van!
Mateloos irritant... wat is hier de oplossing voor?

http://www.nederland.fm/

Toegevoegd na 5 dagen:
Hartelijk dank voor het juiste antwoord in de "reacties" alsook in het antwoord!!

avatar image
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Audio

Hoe kan je oude radio boxen op een tv aansluiten?

Hallo en alvast bedankt voor de hulp.

Ik heb een setje mooie oude boxen staan van het merk Philips. 4 kleine boxjes en een sub.

Helaas kun je de boxen,sub alleen aansluiten via twee losse koper kabels. De vroegere aansluitingen noem ik ze.

Elk van de 4 boxjes en de sub hebben allemaal deze losse 2 koperkabels. Er zijn ook geen aansluitmogelijkheden in de sub zelf zoals sommige hebben.

Is het dan mogelijk om via een omweg dit setje toch op mijn tv aan te sluiten

Zelf dacht ik aan een versterker kopen, de oude boxen op de versterker aansluiten en de versterker op de tv. Weet alleen niet of dit mogelijk is.

Foto's van mogelijke versterker en aansluiting van de boxen heb ik geubload.

Mvg, Martijn

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing