Welke instellingen moet ik gebruiken bij een transformator?
Ik heb een keukenmachine uit Amerika en een transformator. Hier zitten verschillende instellingen op. Welke aansluiting moet ik gebruiken?
Zie bijlage voor de keuzes.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb een keukenmachine uit Amerika en een transformator. Hier zitten verschillende instellingen op. Welke aansluiting moet ik gebruiken?
Zie bijlage voor de keuzes.
hallo,
Ik kan sinds gister geen apps meer downloaden op mijn IPad 2. Hoe kan dit?
Ik heb laatst een 2e hands motor gekocht, helaas bleek dat alle draden los waren gehaald waardoor de motor niet werkt. Er komen 4 draden(rood,wit,zwart) uit de motor en een geel/groen gestreepte zit aan de behuizing(aarde?)
-de rode draad gaat naar een 12uF condensator en word daarna een witte draad
-de witte draad word een rode(vraag me niet waarom)
-de zwarte draad zit aan iets met rubber eromheen en is daarna weer gewoon een zwarte draad
-de gestreepte draad lijkt aan de behuizing te zitten
ik vermoed dat aarde naar aarde moet en van de overige 3 een naar de nul en de andere aansluiten op de fasedraad? dan blijft er alleen een draad over, is dat om de motor de andere kant op te laten draaien? of moet ik het heel anders aansluiten?
op de motor staat het volgende:
V 230~
Hz 50
kW 0.9
IPX5 Made in the Nedtherlands
Class I Serialno.: 112
en op een andere sticker staat dit:
230V. 1~50Hz 1-3A P1 - 0.7kW
12uF-450V IP-55 2800 min.-1
deze gegevens komen overeen met wat er op de condensator staat.
Ik heb een schema bijgevoegd voor meer duidelijkheid
Ik heb een dieselwagen met euronorm 3 , nu zal die volgend jaar niet meer binnenmogen in antwerpen. Een roetfilter plaatsen word geadviseerd, echter garages raden me dat af in naplaatsing. Kan ik deze wagen laten ombouwen naar aardgas of dergelijke zodanig dat hij euronorm 4 ,5 of 6 heeft ?
Ik vraag me dit af hoe het horloge anders weet hoeveel dagen de maanden hebben. Want stel het is 5 mei, en hij staat op 6 mei. Je wilt 'm weer terug naar 5 mei ( en je mag niet tegen de klok indraaien) dan draai je de cirkel 1 keer bijna helemaal rond tot ie weer op de 5 stopt. Maar in principe is het dan een maand later (juli) , of let het horloge daar niet op?
Het horloge is van Adidas, de
"Adidas Newburgh Horloge ADH2966" en hij was rond de €90,00 mocht dat nog iets uitmaken ;)
Toegevoegd na 1 minuut:
PS: je ziet alleen de dag van de maand, dus bijvoorbeeld "8" maar niet de maand zelf
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing