geeft een TL buis meer licht af als het voltage hoger is?
Als het voltage lager is, dan geeft een gloei lamp minder licht.
Is dit met een TL lamp ook zo?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Als het voltage lager is, dan geeft een gloei lamp minder licht.
Is dit met een TL lamp ook zo?
Ik heb een trust wave 2.1. Een subwoofer met 2 speakers. De ene speaker sluit je aan op de rode(R) in 'speaker out' in de subwoofer en de ander op de witte(L) in de 'speaker out' in de subwoofer. Alleen nu doet de witte het opeens niet. Je hoort hem wel heel licht als je hem tegen je oor houdt. Het ligt aan de witte 'speaker out' , want als je de speakers omdraait doet de andere speaker het maar heel licht.
Kan iemand helpen voordat ik de subwoofer uit elkaar schroef.
Toen ik hier afgelopen mei kwam wonen was er niets aan de hand. Alles deed het gewoon. Een maand of 3 geleden wou mijn radio het niet doen. Nou is hij al wat ouder en zat hij op zo'n stekkerdoos, die ook al wat ouder was, dus ik dacht: die zal vast wel slecht geworden zijn. Aangezien ik de radio toch amper gebruik, besloot ik het maar te laten voor wat het was.
Toen een maand geleden, toen ik de grote lamp in de woonkamer aan wou zetten, bleef deze knipperen. Niet volledig uit, maar feller en dimmer. Het stopte niet, dus lamp uitgezet en alle gloeilampjes vervangen. Hij bleef dit doet. Misschien slechts opgehangen, moet ik nog naar kijken.
Maar vorige week, toen ik mijn vaste computer op wou starten deed deze het niet. De lamp die aan dezelfde stekkerdoos zat deed het wel, maar de rode schakelaar op de stekkerdoos bleef feller en dimmer worden, net als de lampen. Nou kan het best een tijdelijke storing zijn geweest, het was immers laat in de avond.
Vanmorgen deed ik de lader van mijn laptop in het stopcontact. Het scherm werd feller en dimmer, wat inhoudt dat hij wel/niet/wel/niet aan de lader zit. Dus ook hier een storing.
De hierboven beschreven storingen zijn allemaal in mijn woonkamer. In mijn slaapkamer heb ik geen enkel probleem met stroom (in elk geval het laden van mijn laptop, de rest heb ik niet geprobeerd.)
Heeft iemand enig idee wat er aan de hand kan zijn en zo ja, wat er aan te doen valt?
Ik heb een half jaar geleden een headset gekocht, maar diegenen die met mij Skypen zeggen dat het geen goeie kwaliteit microfoon is. Dus wil ik graag weten wat een goede studio-microfoon is. Mijn budget is €100,- t/m €160,-. Laat a.u.b. ook even een link ofzo achter waar ik die kan halen.
Toegevoegd na 59 minuten:
Ik zat zelf te denken aan de Samson C03U USB, mijn 2e vraag: is die goed?
Toegevoegd na 2 uur:
Het moet trouwens wel een USB microfoon zijn
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing