Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waarom maken nieuwe gloeilampen en halogeen kogellampen geen contact?

Afgelopen jaren lijkt het contact (contactpunt onderaan de schroefdraad) van gloeilampen en 'kogellamp'-halogeenlampen kleiner te zijn geworden, en daardoor geen contact te maken in veel armaturen?

Herkent u dit? En is er misschien een simpele oplossing: propje geleidend materiaal onderin de fitting stoppen, ofzo?

Toegevoegd na 39 minuten:
En waarom is het contactpunt eigenlijk veranderd?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Ik heb een vlekje op mijn foto's hoe kan ik die eraf krijgen?

Sinds vandaag heb ik op de foto's die ik maak met mijn fotocamera (kleine digitale) een vlekje in de bovenhoek. Als ik niet inzoom zie je die niet, maar het is geen optie om dan maar niet meer in te zoomen. Het vlekje verpest al mijn foto's. Heb het al geprobeerd schoon te maken met mijn t-shirt en met een schoonmaakdoekje, maar het blijft op het beeld te zien. Weet iemand hoe ik dit eraf krijg?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Camera's
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing