Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

hoe kan je filmpjes afspelen op Samsung ?

Ik kan geen filmpjes afspelen op mijn Samsung galaxy core. Het schijnt dat ik geen Adobe flash player erop heb. Maar als ik het wil installeren kan lukt het niet omdat adobe geen smartphone ondersteunt. Maar bij dr meeste mensen met wat voor telefoon ook kunnen gwn filmpjes bekijken, ik heb ook een andere Browser geprobeerd maar zelfs dat werkt niet. En ik vind het vermoeiend om adobe flash player te installeren via het archief van de site want dat werkt ook niet. Ik zowat bijna alles geprobeerd, kan iemand mij helpen ?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Camera's

Hoe zorg je dat je geen donkere foto's krijgt met een sluitertijd?

Ik heb al een tijdje een canon 1100d, maar ik snap de instellingen van AV en TV niet zo goed. Want hoe maak je nou een foto in het donker? De sluitertijd (of naja, ik denk dat het zo heet, zegmaar het maakt heel sloom een foto) is niet echt goed. Want in plaats van dat het in 1 keer een foto maakt duurt het iets van 5 secondes en dan is het heel wazig. Maar als ik op tv de sluitertijd heb aangepast en ik maak een foto, is de foto heel donker. Dan kan ik wel iedere keer gaan flitsen, maar soms is dat geen optie. Als ik de ISO hoger zet (bijvoorbeeld op 800) (overdag zet ik hem het liefst op 100 of 200) krijg je erg veel ruis.
En kan iemand me toevallig ook meet informatie geven over wat bijvoorbeeld een standaard instelling is overdag en 's avonds bij zowel TV als AV?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Camera's

Werkt deze USB adapter in een autoradio?

In mijn autoradio zit alleen een usb aansluiting, geen 3.5mm jack aansluiting. Nu wil ik mijn telefoon aansluiten op de autoradio. Ik heb al een auxkabel. Als ik deze auxkabel in deze adapter doe en die vervolgens in de usbpoort van mijn autoradio, kan ik dan muziek afspelen vanaf mijn telefoon?

Zie hier de USB adapter, in de omschrijving staat met name een verhaal mbt aansluiting met een usb poort van een computer, niet van een autoradio oid.

http://www.allekabels.nl/jack-kabel/4/3663/jack-usb-adapter.html?gclid=Cj0KEQjwlv6dBRDC7rGfrvidmJgBEiQAjd3hMLWICYGZC2p8X_7Wvl-4bxS48NOfXCKN0PHvcQJnZhcaAgNc8P8HAQ

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing